XI Memoriał im. Bernarda Zackiewicza w Tenisie Stołowym

19 lutego w gołdapskiej hali OSiR, pod patronatem honorowym starosty Andrzeja Ciołka odbył się XI Memoriał im. Bernarda Zackiewicza w Tenisie Stołowym. Oficjalnego otwarcia imprezy dokonała wicestarosta gołdapski Grażyna Barbara Senda wraz z wiceburmistrzem  Jackiem Morzym i prezesem Gołdapskiej Rady Sportu Andrzejem Sokołowskim.

Turniej rozegrano w pięciu kategoriach: szkoły podstawowe (dziewczęta i chłopcy), szkoły ponadpodstawowe (dziewczęta i chłopcy), weterani, turniej główny kategoria open oraz kategoria gołdapska. Najlepsi tenisiści zostali nagrodzeni.

Fundatorem pucharów i upominków w kategorii gołdapskiej było Starostwo Powiatowe w Gołdapi. Zwycięzcom wręczyła je wicestarosta gołdapski Grażyna Barbara Senda.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

A oto wyniki:

Kategoria: szkoły podstawowe – dziewczęta

  1. Natalia Bogdanowicz – Lidzbark Warmiński,
    2. Gabriela Ziarko – Ełk,
    3. Julia Jankowska – Gołdap,
    4. Julia Karbowska – Dubeninki,
    5-6. Maria Skarżyńska – Pisanica,
    5-6. Katarzyna Krygier – Dubeninki.

Kategoria: szkoły podstawowe – chłopcy

  1. Kacper Malinowski – Pisanica,
    2. Artur Gromek – Lidzbark Warmiński,
    3. Dominik Święcki – Gołdap,
    4. Dawid Chilicki – Gołdap,
    5-6. Wojciech Gajewski – Ełk,
    5-6. Mikołaj Malinowski – Ełk,
    7-8. Maciej Puhacewicz – Grajewo,
    7-8. Mateusz Marcinkiewicz – Gołdap,
    9-10. Patryk Piaszczyński – Grajewo,
    9-10. Hubert Bogdanowicz – Lidzbark Warmiński.

Kategoria: szkoły ponadpodstawowe – dziewczęta
1. Dominika Miezianko – Olecko,
2. Joanna Łuszczyńska – Olecko,
3. Natalia Bogdanowicz – Lidzbark Warmiński,
4. Gabriela Ziarko – Ełk,
5-6. Maria Skarżyńska – Pisanica,
5-6. Sandra Kalwajtys – Gołdap.

Kategoria: szkoły ponadpodstawowe – chłopcy

  1. Damian Domalewski – Słobódka,
    2. Jakub Barszczewski – Słobódka,
    3. Marcel Rutkowski – Pisanica,
    4. Damian Wesołowski – Gołdap,
    5-6. Piotr Aksinowicz – Słobódka,
    5-6. Artur Gromek – Lidzbark Warmiński,
    7-8. Damian Jarzyna – Gołdap,
    7-8. Kacper Misiun – Gołdap,
    9-12. Jacek Oszmian – Ełk,
    9-12. Artur Tylenda – Gołdap,
    9-12. Mikołaj Malinowski – Ełk,
    9-12. Daniel Szałaj – Ełk,
    13-14 Cezary Wawrukiewicz – Dubeninki,
    13-14. Daniel Puhacewicz – Grajewo.

Kategoria: weterani

  1. Maciej Dobrowolski – Łomża,
    2. Dariusz Bartycha – Olsztyn,
    3. Stanisław Malinowski – Ełk,
    4. Bogdan Wikarski – Gołdap,
    5-6. Marek Różycki – Gołdap,
    5-6. Stanisław Brzeziński – Łomża,
    7-8. Jan Mocarski – Łomża,
    7-8. Andrzej Karniej – Olecko,
    9-12. Krzysztof Gromek – Lidzbark Warmiński,
    9-12. Dariusz Staszkiewicz – Suwałki,
    9-12. Michał Bronakowski – Białobrzegi,
    9-12. Wojciech Tabiś – Gołdap.

Kategoria: open

  1. Tomasz Golian – Olsztyn,
    2. Maciej Dobrowolski – Łomża,
    3. Robert Karniej – Olecko,
    4. Damian Domalewski – Słobódka,
    5-6. Dariusz Bartycha – Olsztyn,
    5-6. Michał Bronakowski – Białobrzegi,
    7-8. Karol Szymański – Suwałki,
    7-8. Piotr Aksinowicz – Słobódka,
    9-12. Bartosz Cudnowski – Pisanica,
    9-12. Kacper Malinowski – Pisanica,
    9-12. Bogdan Wikarski – Gołdap,
    9-12. Andrzej Karniej – Olecko,
    13-16. Jan Mocarski – Łomża,
    13-16. Marcel Rutkowski – Pisanica,
    13-16. Mariusz Bogdanowicz – Lidzbark Warmiński,
    13-16. Marek Różycki – Gołdap,
    17-22. Jakub Barszczewski – Słobódka,
    17-22. Rafał Waszkiewicz – Suwałki,
    17-22. Dariusz Staszkiewicz – Suwałki,
    17-22. Stanisław Brzeziński – Łomża,
    17-22. Wojciech Tabiś – Gołdap.

Kategoria: gołdapska

  1. Marek Różycki,
    2. Bogdan Wikarski,
    3. Dominik Święcki,
    4. Kacper Misiun,
    5-6. Damian Jarzyna,
    5-6. Mateusz Marcinkiewicz,
    7-8. Dawid Chilicki,
    7-8. Damian Wesołowski,
    9. Wojciech Tabiś.
[Not a valid template]
Pin It

Comments are closed.