Wkrótce ruszy kolejna inwestycja drogowa na terenie powiatu gołdapskiego

Władze powiatu gołdapskiego nieustannie dokładają wszelkich starań, aby systematycznie poprawiać stan dróg powiatowych. W trakcie przebudowy jest już ul. Nadbrzeżna, a także Bagienna.

Dzięki pozyskanym przez powiat środkom zewnętrznym (z dodatkowej puli 500 milinów, które rząd przeznaczył na inwestycje w drogi lokalne), a także wsparciu gminy Gołdap wkrótce ruszy również przebudowa drogi powiatowej na odcinku Mała-Cicha-Zielona w Gołdapi. Wykonawcą wyłonionym w drodze przetargu nieograniczonego zostało Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Gołdapi. Przewidywany termin zakończenia prac to połowa listopada br. Całkowity koszt inwestycji to 1 697 031,39 zł, z czego środki pozyskane z budżetu państwa to 1 040 898,00 zł.