Więcej ruchu, więcej zdrowia

21 kwietnia zwolennicy imprez plenerowych po raz kolejny  spotkali się w Lesie Kumiecie, aby uczestniczyć w VII już edycji „Więcej ruchu, więcej zdrowia”.

Imprezę prozdrowotną zorganizowała Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna oraz Nadleśnictwo Gołdap. Na uczestników czekało wiele stoisk i atrakcji. Jak co roku czynny udział w wydarzeniu wzięło również Starostwo Powiatowego w Gołdapi. Na przygotowanym przez nas stanowisku w zmaganiach sportowych mogli zmierzyć się zarówno ci młodsi, jak i starsi. Nagrodą były gadżety promujące nasz powiat: kubki, długopisy, torby ekologiczne, magnesy, itp.

Impreza cieszyła się w tym roku bardzo dużym zainteresowaniem, a piękna pogoda zdecydowanie sprzyjała aktywności na świeżym powietrzu.