Weekend pod znakiem wydarzeń sportowych i plenerowych

Ostatni weekend czerwca minął w powiecie pod znakiem wydarzeń sportowych i plenerowych. W sobotę, 23 czerwca starosta gołdapski Andrzej Ciołek uczestniczył w Festynie Sportowo – Rekreacyjnym zorganizowanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Gołdapi oraz  w uroczystym Dniu Dziecka w Kozakach. Wieczorem na plaży w Kiepojciach odbył się piknik „Noc Świętojańska nad Bludzianką”, który dofinansowało Starostwo Powiatowe w Gołdapi. Wspólne wicie wianków i puszczanie ich na wodę, zabawy przy ognisku z zaproszonymi zespołami to tylko niektóre z atrakcji, które czekały tego dnia na uczestników.

Z kolei w niedzielę, 24 czerwca starosta wziął udział w Festynie Rodzinnym w Pogorzeli. Rozpoczęty sezon wakacyjny bez wątpienia będzie teraz sprzyjał imprezom na świeżym powietrzu i przyciągał wielu zwolenników tego typu wydarzeń.

Festyn sportowo-rekreacyjny

Dzień dziecka w Kozakach