V Święto Jajka – Gołdap 2015

Już po raz piąty w „Leśnym Zakątku” w Gołdapi odbyło się „Święto Jajka”. Mimo kapryśnej pogody, 12 lipca 2015 roku dopisała frekwencja miłośników jaj. W imprezie wziął udział starosta Andrzej Ciołek, który życzył zebranym udanej zabawy.

Święto Jajka w Gołdapi to impreza, która cieszy się dużym zainteresowaniem i sympatią uczestników. Na zebranych czekały liczne konkursy i atrakcje z jajkiem w roli głównej. Zwycięscy zostali nagrodzeni wartościowymi  nagrodami, w tym ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe w Gołdapi.

V Święto Jajka odbyło się pod honorowym patronatem Wojewody Warmińsko – Mazurskiego Mariana Podziewskiego oraz Starosty Gołdapskiego Andrzej Ciołka. Organizatorem Imprezy była Gołdapska Rada Sportu oraz Kompleks Wypoczynkowy „Leśny Zakątek”.

Fot. Mirosław Słapik