Uroczyste obchody Święta Straży Granicznej

W piątek, 26 maja w Domu Kultury w Gołdapi odbyły się obchody Święta Straży Granicznej. Uroczystości poprzedziła msza święta w kościele p.w. Św. Leona i Bonifacego w Gołdapi, odprawiona w intencji funkcjonariuszy i pracowników SG. Na obchody przybyło wielu gości, wśród nich starosta gołdapski Andrzej Ciołek i przewodniczący Rady Powiatu Stefan Piech.

Zgromadzonych na uroczystości przywitał komendant Placówki Straży Granicznej w Gołdapi ppłk Tomasz Makowski. Nie zabrakło przemówień, awansów i nagród. Starosta gołdapski wraz z życzeniami złożył na ręce komendanta podziękowania za profesjonalną i oddaną służbę.

Po części oficjalnej odbył się wyjątkowy występ artystyczny, w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi.