Powiat sięgnął po środki od Pani Premier!

Rozpoczął się długo wyczekiwany remont mostu usytuowanego między Górnem a Marlinowem. To ważny odcinek komunikacyjny dla okolicznych miejscowości. Od dłuższego czasu most wymagał gruntownego remontu. Przejazd był dużym utrudnieniem, zwłaszcza dla osób podróżujących mostem codziennie. Remont podniesie komfort podróżowania. Pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa ruchu samochodowego i pieszego, a co najważniejsze umożliwi sprawne przemieszczanie się służb ratunkowych. Koszt inwestycji to 436 823,84 zł, z czego 80% stanowią środki zewnętrzne pozyskane z ogólnej rezerwy budżetowej, 20% pokrywa ze środków własnych powiat gołdapski.

Za wszelkie utrudnienia w ruchu przepraszamy. Pamiętajmy jednak, że remont mostu był niezbędny. Prowadzone prace nie potrwają długo, a zdecydowanie zwiększą komfort i bezpieczeństwo podróżowania  Zakończenie prac remontowych przewidziane jest na pierwszą połowę grudnia.