XXXVI posiedzenie Zarządu Powiatu w Gołdapi

Proponowany porządek obrad XXXVI posiedzenia
w dniu 18 lutego 2016 roku o godz. 8.00

2. Przyjęcie protokołów z XXXIV (34), XXXV (35) posiedzenia Zarządu Powiatu.
  3. Przyjęcie informacji z działalności Komendy Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gołdapi w roku 2015 – referuje Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Gołdapi.
  4. Przyjęcie informacji z działalności Komendy Powiatowego Policji w Gołdapi w roku 2015 rok – referuje Komendant Powiatowy Policji w Gołdapi.
  5. Rozpatrzenie wniosku w sprawie wprowadzenie zmian w Umowie Nr PS/11/2007 o finansowanie kosztów działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gołdapi w części nieobjętej dofinansowaniem PFRON – referuje Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej.
  6. Zatwierdzenie preliminarza kosztów działalności Warsztatu Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Ełckiej w Gołdapi na rok 2016 w części nieobjętej dofinansowaniem PFRON – referuje Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej.
  7. Zatwierdzenie informacji z wykonania preliminarza kosztów za okres od 1 stycznia 2015 do 31 grudnia 2015 r. – referuje Dyrektor Domu Św. Faustyny Nie lękajcie się.
  8. Zatwierdzenie sprawozdania Dyrektora Domu św. Faustyny „Nie lękajcie się” Caritas Diecezji Ełckiej w Gołdapi za okres 01.01.2015-31.12.2015 r. z realizacji zadania publicznego „Prowadzenia całodobowej placówki opiekuńczo – wychowawczej typu socjalizacyjnego łączącej zadania o charakterze interwencyjnym” – referuje Dyrektor Domu św. Faustyny
    „Nie lękajcie się”.
  9. Przyjęcie informacji z działalności Powiatowego Urzędu Pracy w Gołdapi w roku 2015 – referuje Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gołdapi.
  10. Przyjęcie informacji z realizacji Powiatowego Programu Promocji Zatrudnienia oraz Aktywizacji Lokalnego Rynku Pracy w roku 2015 – referuje Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gołdapi.
  11. Przyjęcie informacji z realizacji zadań z zakresu promocji powiatu w roku 2015 oraz zamierzenia na rok 2015 – referuje Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu.
  12. Sprawozdanie z realizacji „Programu Współpracy Powiatu Gołdapskiego z organizacjami pozarządowymi art. 3 ust 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie, za rok 2015 w formie prezentacji multimedialnej – referuje Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu.
  13. Przyjęcie planu naboru do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2016-2017 – referują Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Gołdapi oraz Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych
    w Gołdapi .
  14. Podjęcie uchwał Zarządu Powiatu w sprawie:
    1. przyznania dofinansowania projektów zgłoszonych w ramach Programu Współpracy Powiatu Gołdapskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie, na rok 2016 – referuje Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu,
    2. powołania komisji egzaminacyjnej dla nauczyciela ubiegającego się o stopień nauczyciela mianowanego – referuje Główny Specjalista ds. Edukacji,
  15. Przyjęcie projektów uchwał Rady Powiatu w sprawie:
    1. udzielenia pomocy finansowej w formie dotacji celowej Województwu Warmińsko – Mazurskiemu na dofinansowanie kosztów związanych z organizacją konferencji
      „Kształtowanie ofert turystycznej regionu Warmii i Mazur” – referuje Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu,
    2. udzielenia pomocy finansowej Samorządowi Województwa Warmińsko – Mazurskiego na dofinansowanie zadań związanych z funkcjonowaniem Biura Regionalnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Brukseli w roku 2016. – referuje Sekretarz Powiatu,
    3. zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Gołdapskiego na lata 2016 – 2028 – referuje Skarbnik Powiatu,
    4. zmian budżetu powiatu w roku 2016– referuje Skarbnik Powiatu.

Wz.
Grażyna Barbara Senda