XXXV posiedzenie Zarządu Powiatu w Gołdapi

Proponowany porządek obrad XXXV posiedzenia
w dniu 19 stycznia 2016 roku o godz. 12.00

2. Przyjęcie protokołów z XXX (30), XXXI (31), XXXII (32), XXXIII (33) posiedzenia Zarządu Powiatu.
  3. Informacja dotycząca realizacji zadań wykonywanych w ramach zawartych porozumień w roku 2015- referują:
  • Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu,
  • Naczelnik Wydziału Budownictwa i Ochrony Środowiska,
  • Naczelnik Wydziału Organizacyjnego,
  • Główny Specjalista ds. Edukacji,
  • Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Gołdapi,
  • Dyrektor Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi.
  1. Rozpatrzenie wniosku Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi w sprawie wyrażenie zgody na używanie herbu Powiatu Gołdapskiego – referuje Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu.
  2. Rozpatrzenie wniosku sprawie ogłoszenia konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Gołdapskiego z zakresu prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków położonych na terenie Powiatu Gołdapskiego, których realizację w roku 2016 wspiera Powiat Gołdapski – referuje Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu.
  3. Rozpatrzenie wniosku w sprawie zwiększenia planu wydatków bieżących w Zespole Placówek Edukacyjno–Wychowawczych – referuje Dyrektor Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych.
  4. Przyjęcie sprawozdania z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w Powiecie Gołdapskim w roku 2015 – referuje Naczelnik Wydziału Organizacyjnego.
  5. Przyjęcie sprawozdania z  realizacji powiatowego programu zapobiegania przestępczości oraz ochrony bezpieczeństwa obywateli i porządku publicznego „Razem Bezpieczniej” w Powiecie Gołdapski w roku 2015 – referuje Naczelnik Wydziału Organizacyjnego.
  6. Informacja dotycząca sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez Powiat Gołdapski w 2015 r. – referuje Specjalista ds. Edukacji.
  7. Podjęcie uchwał Zarządu Powiatu w sprawie:
  8. powołania Komisji Konkursowej działającej w ramach Programu Współpracy Powiatu Gołdapskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust 3, ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie, na rok 2016 – referuje Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu.
  9. ustalenia stawek odpłatności za pobyt wychowanków w Bursie Szkolnej w roku 2016 oraz cen za noclegi w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w roku 2016 – referuje Dyrektor Zespole Placówek Edukacyjno –Wychowawczych.
  10. przyjęcia kwartalnej informacji o wykonaniu budżetu Powiatu Gołdapskiego za IV kwartał 2015 roku – referuje Skarbnik Powiatu.
  11. Rekomendacja komisji konkursowej powołanej do przeprowadzenia konkursu ofert na wybór operatora zarządzającego GoldMedica sp. z o.o. – referuje Przewodniczący komisji

Andrzej Ciołek