XXXIV (34) Sesja Rady Powiatu w Gołdapi

Zapraszam na XXXIV (34) Sesję Rady Powiatu w Gołdapi, która odbędzie się
w dniu 24 listopada  2016 roku o godz. 1300 w siedzibie
Starostwa Powiatowego w Gołdapi, ul. Krótka 1, sala nr 2.

Porządek obrad:

1. Otwarcie Sesji.
  2. Złożenie ślubowania przez Radną Rady Powiatu w Gołdapi Panią Alicję Annę Iwaniuk.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołów z XXXII (32), XXXIII (33)
  5. Informacja Przewodniczącego Rady z prac Rady w okresie międzysesyjnym.
  6. Informacja Starosty z działalności Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym oraz informacja z wykonania uchwał Rady Powiatu.
  7. Wnioski i opinie Komisji Stałych Rady.
  8. Przedstawienie informacji o wykonanych zadaniach inwestycyjnych i remontach na drogach powiatowych w roku 2016 oraz informacji dotyczącej przygotowania do sezonu zimowego.
  9. Przedstawienie informacji o remontach i inwestycjach przeprowadzonych w roku 2016 na obiektach będących w zasobie Powiatu Gołdapskiego oraz o pozyskanych środkach zewnętrznych i ich wykorzystaniu w porównaniu do roku poprzedniego.
  10. Podjęcie uchwał Rady Powiatu w sprawach:
    1. zmieniająca uchwałę w sprawie określenia zadań i wysokości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych na zadania w 2016 roku,
    2. zmiany Statutu Powiatu Gołdapskiego,
    3. zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Gołdapskiego na lata 2016-2028,
    4. zmian budżetu powiatu na rok 2016 rok,
    5. zmieniająca uchwałę w sprawie wyboru Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu w Gołdapi.
  11. Interpelacje Radnych.
  12. Zapytania Radnych.
  13. Wnioski i oświadczenia Radnych.
  14. Odpowiedzi na zgłoszone zapytania, interpelacje i wnioski Radnych.
  15. Odpowiedzi na zgłoszone wnioski Komisji Stałych Rady.
  16. Sprawy różne.
  18. Głos wolny.

W myśl art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r, o samorządzie powiatowym (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 814) pracodawca obowiązany jest zwolnić radnego od pracy zawodowej w celu umożliwienia radnemu brania udziału  w pracach organów powiatu.

Przewodniczący Rady Powiatu

Stefan Piech

Projekty uchwał Rady Powiatu: