XXX (30) posiedzenie Zarządu Powiatu w Gołdapi

Proponowany porządek obrad XXX (30) posiedzenia
w dniu 18 listopada 2015 roku o godz. 1000

2. Przyjęcie protokołu z XXVIII (28) posiedzenia Zarządu Powiatu.
  3. Rozpatrzenie wniosku w sprawie dokonania zwiększenia w planie finansowym wydatków  jednostki na zakup energii – referuje Dyrektor Zespołu Placówek Edukacyjni – Wychowawczych w Gołdapi.
  4. Rozpatrzenie wniosku w sprawie dokonania zmian w planie finansowym wydatków jednostki  na wynagrodzenia osobowe pracowników – referuje Dyrektor Zespołu Placówek Edukacyjni  – Wychowawczych w Gołdapi.
  5. Przedstawienie informacji o wykonanych zadaniach inwestycyjnych i remontach na drogach powiatowych w roku 2015 oraz informacji dotyczących przygotowania do sezonu zimowego referuje Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Gołdapi.
  6. Przedstawienie informacji o remontach i inwestycjach przeprowadzonych w roku 2015 na obiektach będących w zasobie Powiatu Gołdapskiego oraz o pozyskanych środkach zewnętrznych oraz ich wykorzystaniu w porównaniu do roku poprzedniego – referują:

– Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Gołdapi,

– Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gołdapi,

– Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi.

1. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w sprawie unieważnienia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej – referuje Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu,
  2. Przyjęcie projektów uchwał Rady Powiatu w sprawie:
  3. przyjęcia „Programu współpracy powiatu gołdapskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust 3. ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie”, na rok 2016 – referuje Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu,
  4. zmieniająca uchwałę w sprawie określenia zadań i wysokości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych na zadania w 2015 roku – referuje Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi,
  5. zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Gołdapskiego na lata 2015-2025- referuje Skarbnik Powiatu,
  6. zmian budżetu powiatu na rok 2015 rok- referuje Skarbnik Powiatu.

Wz.
Grażyna Barbara Senda