XVII (17) wspólne posiedzenie Komisji Planowania, Budżetu, Finansów i Promocji Powiatu, Komisji Gospodarki, Ochrony Środowiska, Zdrowia, Oświaty i Polityki Społecznej

Zapraszamy na XVII (17) wspólne posiedzenie:
Komisji Planowania, Budżetu, Finansów i Promocji Powiatu,
Komisji Gospodarki, Ochrony Środowiska, Zdrowia, Oświaty i Polityki Społecznej,
które
odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Gołdapi, ul. Krótka 1 w sali nr 2
w dniu
26 stycznia 2016 roku o godz. 1400

Porządek posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołów z XIII (13) i XIV (14), XV (15), XVI (16) posiedzenia Komisji.
  4. Przyjęcie sprawozdanie z pracy Rady Powiatu w roku 2015 – referuj Przewodniczący Rady Powiatu.
  5. Przyjęcie sprawozdań z prac Komisji Stałych Rady Powiatu w roku 2015- referuj Przewodniczący Komisji Stałych Rady Powiatu.
  6. Przyjęcie sprawozdania z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w Powiecie Gołdapskim w roku 2015 – referuje Naczelnik Wydziału Organizacyjnego.
  7. Przyjęcie sprawozdania z  realizacji powiatowego programu zapobiegania przestępczości oraz ochrony bezpieczeństwa obywateli i porządku publicznego „Razem Bezpieczniej” w Powiecie Gołdapski w roku 2015 – referuje Naczelnik Wydziału Organizacyjnego.
  8. Informacja dotycząca sprawozdania z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez Powiat Gołdapski w 2015 r. – referuje Główny specjalista ds. Edukacji.
  9. Sprawy różne.
  11. Wnioski Komisji.
  12. Zamknięcie posiedzenia.

W myśl art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r, o samorządzie powiatowym (tj. Dz. U. z 2015 r., poz. 1445) pracodawca obowiązany jest zwolnić radnego od pracy zawodowej w celu umożliwienia radnemu brania udziału w pracach organów powiatu.

Przewodniczący Komisji
Gospodarki, Ochrony Środowiska, Zdrowia,