LXII (62) posiedzenie Zarządu Powiatu w Gołdapi

Proponowany porządek obrad LXII (62) posiedzenia
w dniu 22 listopada 2016 roku o godz. 12.30
w Starostwie Powiatowym w Gołdapi, ul. Krótka 1, sala nr 4

2. Rozpatrzenia wniosku w sprawie ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację w formie wsparcia zadań publicznych Powiatu Gołdapskiego w 2017 r. – referuje Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu.
  3. Rozpatrzenie wniosku w sprawie porozumienie o wzajemnej współpracy na rzecz rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego Gruzji – referuje Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu.
  4. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w sprawie powołania Komisji konkursowej w związku z ogłoszonym „Otwartym konkursem ofert na realizację zadania publicznego w zakresie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej w roku 2017.” – referuje Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu.

Andrzej Ciołek

Projekty uchwał Zarządu Powiatu: