LVII (57) posiedzenie Zarządu Powiatu w Gołdapi

Proponowany porządek obrad LVII (57) posiedzenia
w dniu 19 października 2016 roku o godz. 8.00
w Starostwie Powiatowym w Gołdapi, ul. Krótka 1, sala nr 4

2. Przyjęcie protokołu z LV (55), LVI (56) posiedzenia Zarządu Powiatu.
  3. Zatwierdzenie preliminarza kosztów działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gołdapi na 2017 r. – referuje Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej.
  4. Przyjęcie informacji o stanie realizacji zadań oświatowych w roku szkolnym 2015/2016, w tym o wynikach sprawdzianów i egzaminów zewnętrznych – referuje Główny Specjalista ds. edukacji.
  5. Przyjęcia informacji w sprawie zwolnienia z opłaty za zakwaterowanie (4) czterech wychowanków bursy szkolnej w roku szkolnym 2016/2017 od miesiąca października – referuje Dyrektor Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi.
  6. Rozpatrzenie wniosku Zespołów Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi o dokonaniu zmian w planie finansowym jednostki – referuje Dyrektor Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi.
  7. Rozpatrzenie wniosku Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Gołdapi o dokonanie zmian w budżecie jednostki – zwiększenie budżetu i przesunięcia miedzy paragrafami – referuje Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Gołdapi.
  8. Rozpatrzenie wniosku Zespołu Szkół Zawodowych w Gołdapi zwiększenia planu wydatków budżetu w rozdziale 80130 – referuje Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Gołdapi.
  9. Rozpatrzenie wniosku GoldMedica Spółka z o.o. w Gołdapi w sprawie przekazania otrzymanych przez Powiat środków finansowych, pozyskanych z odszkodowania od Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych w Warszawie Biuro Regionalne w Olsztynie w wysokości szkody powstałej w wyniku zdarzenia losowego – referuje Prezes Zarządu GoldMedica sp. z o.o. w Gołdapi.
  10. Przyjęcie projektów uchwał Rady Powiatu w sprawie:
    1. wysokości opłat za usuwanie pojazdów z drogi i jego parkowanie na parkingu strzeżonym oraz wysokości kosztów w przypadku odstąpienia od wykonania dyspozycji usunięcia pojazdów w roku 2017 – referuje Naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu,
    2. ustalenia wysokości opłat za usunięcie statków lub innych obiektów pływających i przechowywanie na terenie strzeżonego portu, przystani lub parkingu strzeżonego – referuje Naczelnik Wydziału Budownictwa i Ochrony Środowiska,
    3. zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Gołdapskiego na lata 2016-2028- referuje Skarbnik Powiatu,
    4. zmian budżetu powiatu na rok 2016 rok- referuje Skarbnik Powiatu.

(-) Andrzej Ciołek