LV (55) posiedzenie Zarządu Powiatu w Gołdapi

Proponowany porządek obrad LV (55) posiedzenia
Zarządu Powiatu w Gołdapi.
w dniu 21 września 2016 roku o godz. 9.00
w Starostwie Powiatowym w Gołdapi, ul. Krótka 1, sala nr 4

2. Przyjęcie protokołu z LIV (54) posiedzenia Zarządu Powiatu.
  3. Zapoznanie się z informacją dotyczącą przebiegu letniego sezonu turystycznego w Powiecie Gołdapskim – referują: Komendant Powiatowy Policji w Gołdapi, Komendant Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Gołdapi, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gołdapi.
  4. Zapoznanie się z informacją o funkcjonowaniu szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2015/2016 – referują: Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Gołdapi, Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Gołdapi, Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Gołdapi, Dyrektor Zespołu Placówek Edukacyjno Wychowawczych w Gołdapi.
  5. Zapoznanie się z informacją dotyczącą przygotowania placówek oświatowych do roku szkolnego 2016/2017 referują: Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Gołdapi, Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Gołdapi, Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Gołdapi, Dyrektor Zespołu Placówek Edukacyjno Wychowawczych w Gołdapi.
  6. Rozpatrzenie wniosku o w sprawie podpisania Aneksu do umowy użyczenia nr ZD/1/2012 zawartej w dniu 20 grudnia 2012 r. pomiędzy Powiatem Gołdapskim a GoldMedica sp. z o.o. – referuje Samodzielny Referent ds. Zdrowia i Pomocy Społecznej.
  7. Podjęcie uchwał Zarządu Powiatu w sprawie:
    1. wyrażenia opinii dotyczącej pozbawienia drogi nr 1947N Markowskie-Wieliczki, dotychczasowej kategorii dróg powiatowych i zaliczenie jej do kategorii dróg gminnych – referuje Naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu,
  8. Przyjęcie projektów uchwał Rady Powiatu w sprawie
    1. zmieniająca uchwałę w sprawie określenia zadań i wysokości środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych na zadania w 2016 roku – referuje Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi,
    2. zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Gołdapskiego na lata 2016-2028- referuje Skarbnik Powiatu,
    3. zmian budżetu powiatu na rok 2016 rok- referuje Skarbnik Powiatu.

Wz.
Grażyna Barbara Senda