CXXI (121) posiedzenie Zarządu Powiatu w Gołdapi

Proponowany porządek obrad CXXI (121) posiedzenia
w dniu 20 czerwca 2018 roku o godz. 0800

2. Przyjęcie protokołów z CXVIII (118), CXIX (119), CXX (120) posiedzenia Zarząd Powiatu.
  3. Rozpatrzenie wniosku w sprawie udzielenia dotacji w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Gołdapskiego z zakresu prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków położonych na terenie Powiatu Gołdapskiego, których realizację w roku 2018 wspiera Powiat Gołdapski – referuje Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu.
  4. Rozpatrzenie wniosku w sprawie wyrażenia zgody na realizacje zadania „Modernizacja drogi brukowej przy budynku nr 4 oraz placu apelowego” – referuje Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Gołdapi.
  5. Rozpatrzenie wniosku w sprawie wyrażenia zgody na wykonanie inwestycji pod nazwą „Wykonanie utwardzenia terenu z sześciokątnych płyt betonowych – trylinka przy budynku nr 1” oraz zwiększenia środków budżetu szkoły – referuje Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Gołdapi.
  6. Rozpatrzenie wniosku w sprawie wyrażenia zgody na wykonanie inwestycji pod nazwą „Wymiana pokrycia części dachu na budynku nr 2” oraz zwiększenie środków budżetu szkoły o brakującą kwotę – referuje Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Gołdapi.
  7. Podjęcie uchwał Zarządu Powiatu w sprawie:
    1. podwyższenia kapitału zakładowego GoldMedica sp. z o.o. z siedzibą w Gołdapi i objęcia przez Powiat Gołdapski udziałów w podwyższonym kapitale spółki – referuje Prezes Zarządu GoldMedica sp. z o.o. w Gołdapi,
    2. wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia w sprawie wspólnego przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na „Przebudowę drogi nr 4804N – ul. Cicha, drogi nr 4822N – ul. Mała oraz drogi nr 4854N – ul. Zielona w miejscowości Gołdap” w trybie przetargu nieograniczonego – referuje Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych.
  8. Przyjęcie projektów uchwał Rady Powiatu w sprawie:
    1. zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia Programu Gołdapska Karta Seniora – referuje Specjalista ds. Zdrowia i Pomocy Społecznej,
    2. zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Gołdapskiego na lata 2018–2033 – referuje Skarbnik Powiatu,
    3. zmian budżetu powiatu w roku 2018 – referuje Skarbnik Powiatu.

Andrzej Ciołek