CXIV (114) posiedzenie Zarządu Powiatu w Gołdapi

Proponowany porządek obrad CXIV (114) posiedzenia
w dniu 13 kwietnia 2018 roku o godz. 1040

2. Przyjęcie zbiorczego bilansu, rachunku zysków i strat oraz zestawienia zmian w funduszu Powiatu Gołdapskiego za 2016r. – referuje Skarbnik Powiatu.
  3. Przyjęcie projektów uchwał Rady Powiatu w sprawie:
    1. przystąpienia do realizacji inwestycji pn. „Przebudowa drogi nr 4804N ul. Cicha, drogi nr 4822N ul. Mała oraz drogi nr 4854N -ul. Zielona w miejscowości Gołdap – etap II” – referuje Dyrektor Zarządu Dróg w Gołdapi,
    2. zmian budżetu powiatu w roku 2018 – referuje Skarbnik Powiatu.
  4. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej pod nazwą: „Prowadzenie całodobowej placówki opiekuńczo – wychowawczej typu socjalizacyjnego łączącej zadania o charakterze interwencyjnym” – Specjalista ds. zdrowia i pomocy społecznej.

wz. STAROSTY

Grażyna Barbara Senda