CXIII (113) posiedzenie Zarządu Powiatu w Gołdapi

Proponowany porządek obrad CXIII (113) posiedzenia
w dniu 27 marca 2018 roku o godz. 1100

2. Przyjęcie bilansu z wykonania budżetu za 2017 r. – referuje Skarbnik Powiatu.
  3. Podjęcie uchwał Zarządu Powiatu w sprawie:
    1. unieważnienia otwartego konkursu ofert na realizację na realizację zadań publicznych Powiatu Gołdapskiego z zakresu prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków położonych na terenie Powiatu Gołdapskiego, których realizację w roku 2018 wspiera Powiat Gołdapski – referuje Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu.
    2. wyrażenia opinii dotyczącej pozbawienia niektórych dróg w Węgorzewie dotychczasowej kategorii dróg powiatowych – referuje Naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu
    3. przedstawienia rocznego sprawozdania z wykonania budżetu Powiatu Gołdapskiego oraz informacji o stanie mienia Powiatu Gołdapskiego za 2017 r. – referuje Skarbnik Powiatu.
    4. zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego w Gołdapi za 2017 r. – referuje Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Gołdapi.
  4. Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na zadania publiczne Powiatu Gołdapskiego z zakresu prac konserwatorskich, restauratorskich lub robót budowlanych przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków położonych na terenie Powiatu Gołdapskiego, których realizację w roku 2018 wspiera Powiat Gołdapski – referuje Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu.
  5. Przyjęcie sprawozdań finansowych jednostek budżetowych powiatu za rok 2017 – referuje Skarbnik Powiatu:
    1. Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi,
    2. Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gołdapi,