CV (105) posiedzenie Zarządu Powiatu w Gołdapi

Proponowany porządek obrad CV (105) posiedzenia

w dniu 24 stycznia 2017 roku o godz. 8.00

2. Rozpatrzenie wniosku w sprawie zgody na złożenie wniosku o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rok 2018 w ramach
    „Programu wyrównywania różnic między regionami III” inwestycji pod tytułem „Likwidacja nierówności chodnikowych dla uczniów i osób niepełnosprawnych przy budynkach Zespołu Szkół Zawodowych w Gołdapi oraz zwiększenia środków budżetowych szkoły – referuje Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Gołdapi.
  3. Rozpatrzenie wniosku w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie Technikum w Gołdapi
    do II edycji pilotażowego „Programu wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących Piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych” na lata 2018-2020 oraz zwiększenie środków budżetowych szkoły w 2018 roku o kwotę 6 210,00 zł w przypadku zakwalifikowania szkoły do programu – referuje Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Gołdapi.
  4. Informacja dotycząca realizacji zadań wykonywanych w ramach zawartych porozumień w roku 2017- referują:
  • Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Powiatu,
  • Naczelnik Wydziału Budownictwa i Ochrony Środowiska,
  • Główny Specjalista ds. Edukacji,
  • Naczelnik Wydziału Organizacyjnego,
  • Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Gołdapi,
  • Dyrektor Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gołdapi.
  1. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w sprawie przyjęcia kwartalnej informacji o wykonaniu budżetu Powiatu Gołdapskiego za IV kwartał 2017 rokureferuje Skarbnik Powiatu,

Andrzej Ciołek