CIX (109) posiedzenie Zarządu Powiatu w Gołdapi

Proponowany porządek obrad CIX (109) posiedzenia
w dniu 27 lutego 2018 roku o godz. 08.30

2. Przyjęcie planu naboru do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2018/2019 – referują Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Gołdapi oraz Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych w Gołdapi .
  3. Rozpatrzenie wniosku w sprawie wyrażenia zgody na dzierżawę / najem mienia – referuje Prezes Zarządu GodlMedica sp. z o.o. w Gołdapi.
  4. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu w sprawie przyjęcia sprawozdania rocznego z wykonania planu finansowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Gołdapi za 2017 r. – referuje Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Gołdapi,
  5. Rozpatrzenie wniosku w sprawie wygaszenia trwałego zarządu dla nieruchomości gruntowej położonej w gminie Banie Mazurskie, obrębie Sapałówka, jako działka: nr 175/2 o powierzchni 0,3860 ha – referuje Naczelnik Wydziału Geodezji i Nieruchomości.
  6. Przyjęcie sprawozdania z realizacji zadań Starostwa Powiatowego w Gołdapi w roku 2017 – referuje Sekretarz Powiatu.
  7. Omówienie wyników kontroli przeprowadzonych wg planu kontroli 2017 – referuje Sekretarz Powiatu.
  8. Zatwierdzenie Planu kontroli Zarządu Powiatu w Gołdapi na rok 2018 r.

Andrzej Ciołek