„Opowiem i narysuję Ci bajkę”

Uroczysta promocja książki pt. „Opowiem i narysuję Ci bajkę”, która jest efektem zwieńczenia dwóch konkursów: literackiego i plastycznego odbyła się 14.09.2016 r. w OHP. Książka powstała przy współpracy Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi oraz Biblioteki Publicznej w Gołdapi. Na promocję zaproszono laureatów konkursów, uczniów, nauczycieli oraz dyrektorów gołdapskich szkół. Nie zabrakło również starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka oraz przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi.

[Not a valid template]Na stoisku Starostwa Powiatowego w Gołdapi  dzieci otrzymały gadżety odblaskowe i materiały promocyjne powiatu. Po spotkaniu odbyły się zabawy i konkursy dla dzieci, można było też upiec kiełbaski na ognisku.