Najlepsi młodzi sportowcy naszego powiatu

Od kilku lat Starostwo Powiatowe w Gołdapi organizuje konkurs , którego celem jest promocja sportu wśród młodzieży szkolnej oraz utrwalanie i rozwój więzi społecznych.

14 czerwca  w Starostwie Powiatowym w Gołdapi miało miejsce uroczyste wręczenie nagród laureatom tegorocznej edycji konkursu  „Młody Sportowiec Roku Szkolnego 2015/2016”.

Zwycięzcy otrzymali z rąk starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka i przewodniczącego Rady Powiatu Stefana Piecha  statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Gołdapi.

Najlepszym Młodym Sportowcem kończącego się roku szkolnego  w kategorii szkół podstawowych została Julia Zdancewicz  – uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi.

W kategorii szkół gimnazjalnych najlepszym sportowcem został Kacper Taudul  z Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Gołdapi, zaś w kategorii szkół ponadgimnazjalnych Konrad Poreda  z Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Gołdapi.

Gratulacje i upominki otrzymali również dyrektorzy szkół.   Starosta podziękował też członkom komisji konkursowej za pracę przy wyłonieniu laureatów .

Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym sportowcom naszego powiatu dotychczasowych osiągnięć i życzymy pomyślności oraz dalszych sukcesów.

WYNIKI konkursu Młody Sportowiec Roku Szkolnego 2015/2016

SZKOŁY PODSTAWOWE

Miejsce I. Julia Zdancewicz, Szkoła Podstawowa nr 2 w Gołdapi

Miejsce II. Iwo Januszkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 3 w Gołdapi