6 maja 2016 r. w siedzibie komendy powiatowej państwowej straży pożarnej w Gołdapi odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom eliminacji powiatowych XVIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2015/2016 pod hasłem: „W trosce o nasze bezpieczeństwo”
Laureatami konkursu zostali i nagrody z rąk starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka oraz komendanta powiatowego PSP w Gołdapi Krzysztofa Giedrojcia otrzymali:
- I grupa – uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych:
- miejsce – Emmanuel Karniłowicz- Szkoła „SALOMON” w Gołdapi
- miejsce – Krzysztof Bil – Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach
- miejsce – Zuzanna Kulewicz – Szkoła Podstawowa w Lisach
Wyróżnienie – Adam Kilon – Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach
Wyróżnienie – Anna Czerniak – Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach
- II grupa – uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych:
- miejsce – Hanna Kilon- Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach
- miejsce – Paweł Łogwinowicz- Szkoła Podstawowa w Lisach
- miejsce – Maja Bekier- Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach
Wyróżnienie – Mariusz Stachniewicz – Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach
Wyróżnienie – Wiktoria Olszewska – Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach
- III grupa – uczniowie gimnazjum:
- miejsce – Agata Sawicka- Gimnazjum w Dubeninkach
- miejsce – Zuzanna Radzewicz- Gimnazjum w Dubeninkach
- miejsce – Gabriela Dubicka – Gimnazjum w Dubeninkach
- IV grupa – uczniowie i wychowankowie specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, świetlic terapeutycznych, warsztatów terapii zajęciowej (do 18 roku życia):
- miejsce – Ewa Sobolewska – Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi
- miejsce – Kamila Lüdtke – Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi
- miejsce – Elżbieta Sadowska – Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi
Miło nam poinformować, że na etapie wojewódzkim konkursu doceniono prace dzieci z naszego powiatu, a mianowicie:
I grupa – uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych
1. Anna Czerniak – Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach
4. Emmanuel Karniłowicz – Szkoła „Salomon” w Gołdapi
II grupa – uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych:
2. Hanna Kilon – Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach
IV grupa – uczniowie i wychowankowie specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, świetlic terapeutycznych, warsztatów terapii zajęciowej (do 18 roku życia):
1. Kamila Lüdtke – Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi
Gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie centralnym konkursu.
[Not a valid template]