Laureaci konkursu plastycznego nagrodzeni

23 maja 2017 r. w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Gołdapi odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom powiatowych eliminacji XIX Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017. W tym roku konkurs odbył się pod hasłem: „25 lat PSP- Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.

Nagrody laureatom wręczyła wicestarosta gołdapski Grażyna Barbara Senda  oraz komendant powiatowy PSP w Gołdapi bryg. Krzysztof Giedrojć.

A oto zwycięzcy:

I grupa – autorzy w wieku od 6. do 9. r.ż.:

  1. miejsce – Emmanuel Karniłowicz- Szkoła „SALOMON” w Gołdapi
  2. miejsce – Aleksander Sawicki – Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach
  3. miejsce – Jacek Izbicki – Szkoła Podstawowa nr 3 w Gołdapi

Wyróżnienie – Krzysztof Bil – Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach

II grupa – autorzy w wieku od 10. do 13. r.ż.:

  1. miejsce – Maja Mościńska – Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach
  2. miejsce – Oliwia Beczkowska – Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach
  3. miejsce – Amelka Urbanowicz – Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach

            Wyróżnienie – Zuzanna Derek – Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach

III grupa – autorzy w wieku od 14. do ukończenia  18. r.ż.:

  1. miejsce – Aleksandra Wiktoria Kisielewska – Gimnazjum w Dubeninkach
  2. miejsce – Zuzanna Radzewicz- Gimnazjum w Dubeninkach
  3. miejsce – Agata Sawicka- Gimnazjum w Dubeninkach

IV grupa – uczniowie i wychowankowie specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, świetlic terapeutycznych, oddziałów integracyjnych, którzy nie ukończyli 18. r.ż.:

  1. miejsce– – Kamila Lüdtke – Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi
  2. miejsce – Piotr Jankowski – Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi
  3. miejsce – Julia Staniaszek – Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi

Wyróżnienie – Bartosz Adamczyk – Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi

Miło nam również poinformować, że na etapie wojewódzkim konkursu doceniono prace dzieci z naszego powiatu:

I grupa – autorzy w wieku od 6. do 9. r.ż.:

  1. Emmanuel Karniłowicz – Szkoła „Salomon” w Gołdapi

II grupa – autorzy w wieku od 10. do 13. r.ż.:

Wyróżnienie – Oliwia Beczkowska – Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach

III grupa – autorzy w wieku od 14. do ukończenia  18. r.ż.:

Wyróżnienie – Agata Sawicka- Gimnazjum w Dubeninkach

Gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie centralnym konkursu.

Pin It

Comments are closed.