Konwent Powiatów Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Z udziałem marszałka Gustawa Marka Brzezina, wicewojewody Sławomira Sadowskiego oraz dyrektora warmińsko-mazurskiego OW NFZ Andrzeja Zakrzewskiego, w połowie września w Kromerowie odbył się Konwent Powiatów Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Powiat gołdapski reprezentował starosta Andrzej Ciołek.

Podczas posiedzenia odbyło się seminarium dyskusyjne dotyczące partnerstwa publiczno-prywatnego i jego roli w finansowaniu inwestycji samorządowych. Uczestników wprowadzono w tematykę PPP i zaprezentowano dobre praktyki krajowe. Mieli okazję do zapoznania się z ciekawymi wykładami na ten temat, np. jak wykorzystać potencjał PPP, jak właściwie przygotować się do projektu, jak ważne jest właściwe zrozumienie idei partnerstwa publiczno-prywatnego.