Kolejny turniej i kolejne zwycięstwo gołdapskich policjantów

Piąty w historii Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego w Gołdapi odbył się 2 kwietnia 2016 r. w hali Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego przy ul. Partyzantów. Inicjatorami zawodów, tak jak w zeszłym roku, byli funkcjonariusze z gołdapskiej komendy. W rywalizacji wzięło udział 6 drużyn: funkcjonariusze Straży Granicznej Gołdap oraz koledzy z Komend Powiatowych z Olecka, Kętrzyna i Węgorzewa. O miejsce na podium walczyła również zaproszona drużyna składającą się z przedstawicieli gołdapskiego samorządu.

Turniej rozegrany był w systemie każdy z każdym. Zawodnicy z ogromną determinacją i w bardzo dobrym stylu rywalizowali o udział w finale, w którym znalazły się drużyny policjantów z Gołdapi i Kętrzyna.

Najmocniejszą drużyną okazała się kolejny rok z rzędu ekipa organizatorów turnieju, którzy stanęli na I miejscu wygrywając  wszystkie mecze. Zaszczytną II pozycję zdobyli policjanci z Kętrzyna, natomiast na III miejscu podium uplasowała się drużyna funkcjonariuszy z Węgorzewa.

Wśród wyróżnionych zawodników znalazł się Łukasz Romanowski, reprezentant KPP w Gołdapi oraz bramkarz Michał Malinowski również z Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi, który zagrał w zaprzyjaźnionej drużynie z Kętrzyna.

Wszystkim drużynom gratulujemy i dziękujemy za udział w turnieju.

Wszystkie zespoły otrzymały gratulacje, dyplomy i puchary z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Gołdapi insp. Andrzeja Żylińskiego, Starosty Gołdapskiego Andrzeja Ciołka oraz Burmistrza Gołdapi Tomasza Luto.

KPP Gołdap