Kolejny partner dołączył do Programu Gołdapska Karta Seniora

Miło nam poinformować, że do Programu Gołdapska Karta Seniora przystąpił kolejny Partner AUDIOFON sp. z o.o. sp.k. ul. Aliancka 6, 53-014 Wrocław oferujący zniżki w oddziale w Gołdapi przy ul. Słonecznej 9:

• bezpłatna diagnostyka słuchu i konsultacja audioprotetyczna
  • bezpłatne dopasowanie aparatów słuchowych
  • bezpłatne wypożyczenie aparatów słuchowych na okres testowy
  • pięcioletnia bezpłatna opieka audioprotetyczna i przeglądy aparatów słuchowych po zakupie
  • 25% zniżki na zakup baterii
  • 25% zniżki na zakup filtrów i akcesoriów pielęgnacyjnych.

Informujemy, iż w dalszym ciągu przedsiębiorcy mogą przystąpić do programu poprzez przygotowanie specjalnej oferty lub dostosowanie już istniejącej oferty dla seniorów.

Zapraszamy seniorów, którzy ukończyli 60 rok życia i mieszkają na terenie Powiatu Gołdapskiego do uczestnictwa w programie poprzez złożenie wniosku o wydanie Gołdapskiej Karty Seniora w Biurze Obsługi Mieszkańca w Starostwie Powiatowym w Gołdapi.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Kariną Derek pod nr tel. 87 615 44 16, e-mail: karina.derek@powiatgoldap.pl