Kolejny nowy samochód dla gołdapskiej Policji!

Po raz kolejny możemy przekonać się, że dobra współpraca samorządów przynosi doskonałe efekty. Dzięki wspólnej pracy Starostwa Powiatowego w Gołdapi i gminy Gołdap, Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi została wyposażona w nowy samochód osobowy. Jego wartość to prawie 60 tysięcy złotych. Pierwszy pojazd gołdapscy policjanci otrzymali od ministra MSWiA Jarosława Zielińskiego podczas uroczystości nadania sztandaru i otwarcia nowej siedziby komendy. Starosta gołdapski Andrzej Ciołek wyszedł wtedy z inicjatywą doposażenia Policji w drugi samochód. Pomysł spotkał się z aprobatą Komendy Głównej Policji w Warszawie. Warunkiem był wkład finansowy w wysokości 10 tysięcy złotych, który zapewniła gmina Gołdap. Dzięki sprawnym działaniom obu samorządów Policja od czwartku może korzystać z nowego samochodu.