IV Nocny Turniej o Puchar Starosty Gołdapskiego

18 października 2015 r. odbył się „IV Nocny Turniej o Puchar Starosty Gołdapskiego p. Andrzeja Ciołka”, który (we współpracy z UKS przy Zespole Placówek Oświatowych w Baniach Mazurskich)  zorganizowali animatorzy kompleksu „Moje Boisko Orlik 2012” w Baniach Mazurskich. Zwyciężyła drużyna Ar-Tir Suwałki.

1. Najlepszy strzelec (7 bramek) – Wojciech Mickiewicz („Ar-Tir” Suwałki), 2. Najlepszy bramkarz – Adam Kotula („Botkuny Team”), 3. Najlepszy zawodnik – Dawid Klisz („Żubr” Budry).

Organizatorzy dziękują Starostwu Powiatowemu w Gołdapi za ufundowanie nagród oraz Gminnej Komisji Zwalczania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Gminy w Baniach Mazurskich za dofinansowanie sprzętu sportowego dla dzieci uczęszczających na orlika w Baniach Mazurskich.