Finał Konkursu Wiedzy o Rynku Pracy

We wtorek, 13 grudnia  pod patronatem honorowym starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka odbył się finał Konkursu Wiedzy o Rynku Pracy. Zacięta rywalizacja toczyła się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gołdapi.

Konkurs został przeprowadzony w dwóch etapach: szkolnym i powiatowym. Pierwszy odbył się pod koniec listopada. Wśród uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych w Gołdapi oraz Liceum Ogólnokształcącego przeprowadzono test wiedzy. Wyłoniono 10 najlepszych osób, po 5 z każdej ze szkół.

Drugi etap – powiatowy, został przeprowadzony na zasadzie popularnego teleturnieju „1 z 10”. Spotkanie otworzyli starosta gołdapski Andrzej Ciołek oraz dyrektor PUP Wojciech Hołdyński. Nad przebiegiem konkursu czuwało czteroosobowe jury. W finałowej trójce znalazł się Kacper Świtkiewicz z LO oraz Sandra Kalwajtys i Gabriel Szuliński z ZSZ. Wygrał Kacper Świtkiewicz.

Zwycięzcy i finaliści otrzymali dyplomy, nagrody i upominki.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!