Dyrekcja Generalna Komisji Europejskiej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej zaprasza studentów dziennikarstwa ze wszystkich państw członkowskich do komunikowania się w rzeczywistych projektach współfinansowanych przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego i Fundusz Spójności (trzeba napisać artykuł lub przesłać film wideo). Zwycięzcy otrzymają szansę przyjazdu do Brukseli w ramach puli środków przekazu informujących o jednym z najważniejszych wydarzeń roku: Europejski Tydzień Regionów i Miast 2018.

KROK 1:

– Napisz krótki artykuł (400 – 1000 słów) LUB

– Prześlij film (maksymalnie 3 minuty).

Upewnij się, że trzymasz się tematu: Projekt, o którym mówisz, powinien być współfinansowany przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego i Fundusz Spójności, wspierający inteligentny, inkluzywny lub zrównoważony wzrost, w szczególności tworzenie miejsc pracy.

KROK 2: Złóż wniosek do północy, 29 czerwca 2018 23:59 (GMT + 2).

Więcej informacji znajduje się pod adresem: : http://ec.europa.eu/regional_policy/regions-and-cities/#!/journalists/youth4regions

Termin zgłoszeń mija 29 czerwca 2018 r.