Dwa razy srebro dla gołdapskich siatkarzy

Tydzień po tygodniu w Gołdapi odbyły się dwa ważne finały:

31 maja – Finał Mistrzostw  Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Mini Piłce Siatkowej „Dwójek” Chłopców Szkół Podstawowych.

7 czerwca – Finał Mistrzostw  Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Mini Piłce Siatkowej „Trójek” Chłopców Szkół Podstawowych.

W finale „dwójek” zagrało sześć drużyn: SP 1 Dobre Miasto, SP 3 Bartoszyce,  SP 19 Elbląg, SP 2 Morąg, SP 3 Szczytno i SP 3 Gołdap. Zwycięzcami zostali siatkarze z Elbląga. Gołdapska drużyna zdobyła srebro. Trzecie miejsca zajęła drużyna z Bartoszyc.

Również w rywalizacji „Trójek” (SP 6 Olsztyn, SP 1 Barczewo, SP 19 Elbląg, SP 3 Gołdap, SP 6 Szczytno) najlepsi okazali się siatkarze z  Elbląga. Drugie miejsce zajęli gołdapianie, a trzecie chłopcy z Olsztyna.

Wszyscy zawodnicy walczyli do samego końca, wkładając w grę całe swoje serca. Rywalizacja przebiegała w duchu fair play, a poziom finałów był wysoki, o czym z przyjemnością wspomniał i organizatorów pochwalił Wacław Wasiela przewodniczący Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego.

Obydwie imprezy odbyły się pod honorowym patronatem starosty gołdapskiego i burmistrza Gołdapi.