Dostojny jubileusz Biblioteki Publicznej w Gołdapi

W piątek, 2 grudnia Biblioteka Publiczna w Gołdapi  obchodziła 70-lecie powstania. W odpowiedzi na zaproszenie dyrektor Haliny Wojtanis w uroczystości wziął udział starosta gołdapski Andrzej Ciołek.

Spotkanie otworzył występ poetycki, po którym przybliżona została historia gołdapskiej placówki. Nie zabrakło podziękowań i gratulacji. Osoby, które współpracowały z gołdapską biblioteką zostały uhonorowane pamiątkowymi statuetkami. Wśród wyróżnionych znalazł się starosta Andrzej Ciołek, który skierował podziękowania w stronę całej kadry, za nieoceniony wkład, jaki wkładają w rozwój intelektualny mieszkańców powiatu gołdapskiego. Życzył pracownikom wielu pomysłów na szerzenie nawyku czytania oraz pomyślności w życiu służbowym i osobistym.

Zwieńczeniem uroczystości był poczęstunek oraz pokrojenie jubileuszowego tortu.