„Bądźmy Razem” po raz dziewiąty

“Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas”. Te słowa Flory Edwards z pewnością przyświecały organizatorom i uczestnikom dziewiątego Charytatywnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej „Bądźmy Razem”, który odbył się 24 stycznia 2016 r.
Podczas turnieju przeprowadzono licytacje wielu ciekawych i cennych gadżetów sportowych. Dochód z licytacji i zbiórki do puszek  (łącznie ok. 10 tys. zł) przeznaczony będzie na zakup sprzętu sportowego oraz na doposażenie Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych.
Czynny udział w turnieju wziął udział starosta gołdapski Andrzej Ciołek, który grał w drużynie samorządowców przeciwko drużynie gości.
Wśród osób, którym los podopiecznych placówki nie jest obojętny, był również poseł na sejm RP Jerzy Gosiewski, wicestarosta Grażyna Senda, radni powiatowi Piotr Miszkiel i Mariusz Kowalczuk i wielu innych.
Wszystkim uczestnikom i gościom turnieju niedziela upłynęła pod hasłem sportowej rywalizacji i pomocy wychowankom gołdapskiej placówki.
Organizatorami turnieju byli: Gołdapska Rada Sportu oraz ZPE-W w Gołdapi.

fot. A. Truchan