Apel o udzielenie pomocy Rodzinom poszkodowanym w wyniku pożaru, który miał miejsce 2 czerwca br. w miejscowości Mieduniszki Wielkie

W jednej chwili rodziny zostały pozbawione dachu nad głowa, jak również dorobku życia. Rodziny potrzebują podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego, przedmiotów codziennego użytku oraz odzieży. Dlatego gorąco apelujemy i prosimy wszystkich, którzy chcą i mają możliwości udzielenia pomocy poszkodowanym o wsparcie w formie materialnej.

Potrzebne są przede wszystkim:

– odzież, w tym: dla chłopca w wieku 12 lat oraz półrocznej dziewczynki,

– art. szkolne,

– pościel, koce, ręczniki,

–  podstawowy sprzęt AGD.

Wsparcia w formie rzeczowej można udzielać za pośrednictwem Starostwa Powiatowe w Gołdapi z siedzibą przy ulicy Krótkiej 1, pokój nr 14, do którego można dostarczyć rzeczy, które mają być przekazane poszkodowanym (tel. kontaktowy 87 615 44 36 lub 87 615 44 20).

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc