35 lat Związku Żołnierzy Wojska Polskiego

17 czerwca 2016 r. w sali widowiskowej Domu Kultury odbyły się uroczystości 35-lecia Związku Żołnierzy Wojska Polskiego  zorganizowane przez gołdapskie Koło Związku Żołnierzy Wojska Polskiego. Spotkanie prowadził Czesław Rawinis, który przywitał wszystkich gości, przekazując następnie głos prezesowi koła Stanisławowi Miernikowi. Przedstawił on historię związku oraz aktualny jego wizerunek, dziękując gołdapskiej jednostce wojskowej oraz lokalnym samorządom za dobra współpracę i zrozumienie. Następnie zasłużeni otrzymali odznaczenia i wyróżnienia, a goście złożyli życzenia członkom koła. W imieniu starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka życzenia wraz z prezentem przekazał sekretarz powiatu Marek Miros. Uroczystość uświetniły występy dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi.